Natura

Resort zlokalizowano na 3 sąsiadujących ze sobą wyspach, z których dwie przeznaczono dla gości, a jedną dla obsługi. Dzięki zachowanej naturalnej dżungli, pobyt w Conradzie nabiera kameralnego i intymnego charakteru. Możemy rozkoszować się spektakularnymi widokami plaż, zielenią wyspy, piękną architekturą willi, aranżacją przestrzeni otwartych. Spacery malowniczymi piaszczystymi dróżkami i alejkami to czysta przyjemność.

Lokalizacja resortu - Południowy Atol Ari - stanowi ogromny atut. W tym rejonie naturalnie występuje rekin wielorybi, manty, orlenie, kilka gatunków żółwi morskich oraz niezliczone gatunki ryb oceanicznych i rafowych.

Wille i rezydencje

Każda willa posiada specjalnie zaprojektowane funkcje i udogodnienia, które łączą w sobie zintegrowane przestrzenie mieszkalne wewnątrz i na zewnątrz - wszystko w idealnej harmonii z otoczeniem. Ocean Indyjski jest zawsze widoczny i można do niego dotrzeć bezpośrednio schodami lub ścieżką z prywatnego tarasu słonecznego każdej willi, dzięki czemu goście mogą poczuć jedność z naturą. Każda z willi na lądzie otoczona jest bujną naturalną roślinnością, co stwarza intymny klimat prywatnego domu na końcu świata.

Doświadczanie

Wybierz się w kulinarną podróż z dwunastoma światowej klasy restauracjami i pierwszą na Malediwach podziemną winiarnią.

 

Na terenie resortu funkcjonują niezwykłe restauracje i bary, w których skosztujemy wyśmienitych potraw wychodzących spod rąk najlepszych szefów kuchni. Mamy tu autentyczną chińską kuchnię w restauracji szefa Jeremy Leunga, czy Mandhoo Spa, której menu opiera się o filozofię pięciu przemian i zostało stworzone przez australijską dietetyczkę i propagatorkę zdrowego stylu życia. Smakoszy i amatorów niezwykłych przeżyć z całego świata przyciąga zaś podwodna restauracja Ithaa, gdzie posiłkami i pysznym winem możemy cieszyć się pod szklanym kloszem ustawionym na dnie oceanu.

Ciekawostką jest tutejsza winiarnia - zbiór ponad 120 etykiet i imponujących roczników. Podłogę tego niezwykłego pomieszczenia wysypano sprowadzonym z Nowej Zelandii specjalnym czarnym piaskiem, pomagającym utrzymać niską temperaturę.