Dlaczego warto?

Tsarabanjina to święta wyspa. Na małym półwyspie wschodniej plaży znajduje się grobowiec królów Sakalava z wysp Mitsio. Do dziś mieszkańcy archipelagu czczą to miejsce i przybywają tu, przynosząc swoje ofiary (pieniądze, miód i rum).
Les Quatre Frères (Wyspy Czterech Braci), leżące naprzeciwko Tsarabanjina, po stronie północno-zachodniej, to mityczne skały, na których liczne ptaki (gannety północne, fregaty i wiele innych) zakładają swoje gniazda.


W Constance Tsarabanjina natura jest słowem kluczowym - to ekologiczny ośrodek, w którym wszystko jest chronione, od dna morskiego po muszle na piasku. Dziewicze plaże, turkusowa czysta woda, cuda natury na każdym kroku i całkowita prywatność. Pobyt tutaj ma w sobie coś z szyku w stylu Robinsona Crusoe.

Skontaktuj się

Przyroda i nastrój

Resort posiada restaurację na 60 miejsc. Śniadanie w formie bufetu serwowane jest tu od 07:30 do 10:00, lunch w formie bufetu od 13:00 do 14:30, a kolacja (3 dania) podawana jest od 20:00. Kuchnia opiera się głównie na świeżo złowionych owocach morza i rybach.

Bar (na 45 miejsc) ma podłogę z drobnego piasku i wychodzi na lagunę. Jest otwarty od 07:00 do ostatniego gościa. Jest to świetne miejsce do spotkań i relaksu: idealne do podziwiania zachodów słońca przy drinku lub pysznym koktajlu przed kolacją lub do spokojnego relaksu przy późnym drinku po kolacji. Podwieczorki (herbata / kawa / ciasteczka) serwowane są w barze od godziny 17:00.

Aktywności

Tsarabanjina oferuje szereg zajęć sportowych. Większość z nich jest wliczona w cenę:

  • Snorkowanie z rurką: maska, płetwy i fajka do nurkowania są do dyspozycji gości przez cały czas trwania pobytu, aby pomóc im w odkrywaniu gigantycznego akwarium otaczającego wyspy Mitsio;
  • Tenis stołowy,
  • Kajaki i SUP: są do dyspozycji na plaży (z instruktorem lub bez),
  • Siatkówka plażowa i bule: Codziennie wieczorem około 18:00, w chłodniejszych godzinach dnia.
  • Siłownia: poranne ćwiczenia Aquagym w wodzie
  • Spacery: członkowie zespołu służą jako przewodnicy podczas długich spacerów po wyspie. Ze szczytu wzgórz można podziwiać panoramiczny widok na Tsarabanjina i archipelag Mitsio,
  • Gry planszowe: można je wypożyczyć w barze,

Za dodatkową opłatą:

  • Nurkowanie dla początkujących lub wykwalifikowanych nurków w centrum nurkowym Blue Wave. Nurkowanie na rafie możliwe tylko w przypadku posiadanie certyfikatu. Dla początkujących organizowane są nurkowanie z instruktorem.
  • Wędkarstwo sportowe: big game fishing,
  • Wycieczki: można wybrać się na zachód słońca na Wyspach Czterech Braci, wieczorny tradycyjny połów ryb lub wizytę na wyspie lemurów Nosy Komba. Organizowane są również wycieczki łodzią do wielkich bazaltowych kolumn, charakterystycznych dla archipelagu Mitsio.
Skontaktuj się

Interesują Cię szczegóły?

Zostaw numer telefonu – oddzwonimy jeszcze dziś!