Conrad Maldives Rangali Island

Jest najwyższej klasy resortem, należącym do sieci Hilton. Oferuje naprawdę imponujące przeżycia w otoczeniu zadbanym w najmniejszym szczególe i stworzonym z najwyższej jakości materiałów.

Joali Maldives

Wyobraź sobie delikatną bryzę, która sprawia, że czujesz że żyjesz bardziej niż kiedykolwiek przedtem. Skryta wśród palm, z palcami w piasku, wśród szumu fal. Radość tej wyspy kryje się w naturze i sprawi, że odżyjesz.

Joali Being

Zaprojektowany jako zanurzone w naturze centrum wellness i wellbeing, Joali Being jest jedynym w swoim rodzaju ultra – luksusowym resortem oferującym indywidualne programy transformacyjne.

The Muraka

Muraka to jedna z najbardziej ekskluzywnych rezydencji na świecie. Stanowi triumf nowoczesnego designu i technologii, połączonych z najwyższym poziomem prywatności.

Miavana

Unikalność – oto luksus Madagaskaru, krainy zapomnianych mórz. Miavana z bielą plaż i bogatymi rafami koralowymi pozostaje wierna najstarszym korzeniom wyspy. Oferuje gościom niebiański komfort i nadzwyczajne przeżycia.

Quark Expeditions

Jako lider w wyprawach okołobiegunowych, Quark Expeditions eksploruje regiony polarne inaczej niż wszyscy. Podróżując z tym niezwykłym zespołem, odkrywasz świat zimy wraz z najbardziej doświadczonymi ekspertami polarnymi na Ziemi.

Gleneagles

Hotel wraz z przynależącymi do niego rozległymi 850 akrami terenu od samego początku tworzony był z myślą o luksusowym wypoczynku w klimacie prawdziwej szkockiej prowincji.

Time + Tide Safari w Zambii

Time + Tide są pionierami luksusowych safari w Zambii. Kontynuując dziedzictwo odpowiedzialnej turystyki oferują współczesnym odkrywcom luksus przestrzeni oraz kontakt z naturą w najczystszej, dzikiej i nienaruszonej formie.