Natura

Joali Being leży na przepięknej i zacisznej wyspie Bodufushi w jednym z największych i najgłębszych atoli północnych Malediwów – Atolu Raa. Różnorodność przyrodnicza tego rejonu stanowi ogromny atut i wyjątkowość tej lokalizacji. W trakcie projektowania i budowy infrastruktury resoru, kierowano się zasadami zrównoważonego designu łączącego naukowe podejście do ochrony i integracji przyrody z architekturą. Fundamentem filozofii resortu jest czerpanie z energii natury dla odbudowy dobrostanu człowieka pod każdym względem, dlatego z taką uważnością i czułością traktuje się tutaj środowisko przyrodnicze.

Wille i rezydencje

Każda z 68 willi to przestrzeń, w której goście mają poczuć harmonię i równowagę, przepływ energii i inspirację. Najwyższy standard luksusu odnajdziemy tutaj w przestrzeni, kształtach, kolorach, materiałach i tkaninach zastosowanych przy projektowaniu zarówno wnętrz, jak i zewnętrznych stref willi. Wszystkie rezydencje mają prywatne baseny, specjalne spersonalizowane akcesoria, jak pościel, czy wellbeing-bar zaopatrzony według indywidualnych upodobań i potrzeb, instrumenty muzyczne sprzyjające medytacji, czy gry poprawiające stan ducha.

Doświadczanie

Do resortu dotrzemy hydroplanem w ciągu 30 minutowego lotu z lotniska w Male, gdzie w oczekiwaniu na rejs goście korzystają z komfortowego VIP lounge.

Joali Being oferuje spersonalizowane plany odnowy biologicznej, skoncentrowane wokół 4 filarów dobrostanu: Umysłu, Skóry, Mikrobiomu i Energii. Podążając za pogłębioną konsultacją w dniu przybycia do resortu, goście wyruszają we własną, indywidualną podróż. Jest to droga do poprawy stanu emocjonalnego, stymulacji systemu immunologicznego, regeneracji skóry, poprawy metabolizmu. Wszystkie programy są opracowane i realizowane indywidualnie we współpracy z najlepszymi specjalistami, których zatrudnia resort.