Joali Maldives

Wyobraź sobie delikatną bryzę, która sprawia, że czujesz że żyjesz bardziej niż kiedykolwiek przedtem. Tutaj na pozór zwykłe momenty odmieniają nas na zawsze. Skryta wśród palm, z palcami w piasku, wśród szumu fal. Radość tej wyspy kryje się w naturze i sprawi, że odżyjesz.

Dowiedz się więcej

Joali Being

Zaprojektowany jako zanurzone w naturze centrum wellness i wellbeing, Joali Being jest jedynym w swoim rodzaju ultra – luksusowym resortem oferującym indywidualne programy transformacyjne, których naczelnym celem jest danie gościom uczucia odnowy, uniesienia, inspiracji oraz powrotu do domu w nowym poczuciu lekkości.

Dowiedz się więcej

Muraka / Conrad Maldives

Muraka to jedna z najbardziej ekskluzywnych rezydencji na świecie. Stanowi triumf nowoczesnego designu i technologii, połączonych z najwyższym poziomem prywatności.

Dowiedz się więcej

Niyama Private Islands Maldives

Piękne, przestronne wille urządzone z azjatyckim wyczuciem i poszanowaniem przestrzeni, zachwycająca przyroda, doskonały serwis i lot hydroplanem - przecież to prawdziwy malediwski „full package”.

Dowiedz się więcej

Pullman Maldives Maamutaa

Niezwykły resort przede wszystkim ze względu na swoją lokalizację - zbudowano go na przepięknej, dużej i pełnej dzikiej zieleni wyspie, na dalekim Południu Malediwów, niemal na samym Równiku. To tutaj, w Atolu Gaafu Alifu znajduje się wyspa Maamutaa, zakończona malowniczym sandbankiem - piaszczystym, zwężającym się w oddali skrawkiem lądu.

Dowiedz się więcej

Nie wiesz co wybrać?

Napisz lub zadzwoń. Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia, by dostosować Twoje luksusowe wakacje do indywidualnych potrzeb i upodobań. Zapewniamy pełne wsparcie i doradztwo na każdym etapie planowania i realizacji Twojej wymarzonej ucieczki w rajskie krajobrazy.

Dowiedz się więcej