Ania Godlewska

Założycielka i Właścicielka marki Go Elite
IG: @ania_godlewska

Od zawsze ciekawił mnie otaczający świat, a chęć poznania i zrozumienia jego mechanizmów decydowała o moich kolejnych życiowych krokach.

Jestem pasjonatką przyrody, podróży oraz wybitnych osobowości, dzięki którym znajduję inspiracje do ciągłego rozwoju. Pociągają mnie miejsca i rzeczy piękne, nietuzinkowe i ekskluzywne, często stworzone przez genialne umysły wizjonerów. Miejsca inspirowane sztuką, czy historią. Moja wielka miłość do natury i ludzi znalazła swoje spełnienie gdy pierwszy raz poleciałam na Malediwy. Ten unikatowy przyrodniczo i kulturowo archipelag skradł moje serce w jednym momencie. Poznawałam go przepływając ocean z wyspy na wyspę - przez niemal dwa lata eksplorowałam ten niezwykły kraj. Zaowocowało to stworzeniem pierwszej firmy i marki podróżniczej, skupionej na tej właśnie destynacji.

Z czasem, podążając za wiecznym pragnieniem rozwoju, odkryłam świat luksusowych resortów, w którym od początku poczułam się jak u siebie. Wszystkie odwiedzałam i poznawałam osobiście. A po jakimś czasie chciałam podróżować jeszcze dalej i odkrywać wybitne miejsca na całym świecie. Tak zrodził się pomysł na markę Go Elite, która wykorzystując głębokie doświadczenie w projektowaniu podróży, ma na celu uszczęśliwiać nawet najbardziej wymagających podróżników i dostarczać im przeżycia najwyższej jakości.