Im dalej, tym bliżej.

Podróże są dla mnie strefą bezpieczeństwa, strefą zaufania do Świata i wiary w dobro w ludziach.
W podróży, jaka by nie była, wszyscy jesteśmy równi wobec tego, co odkrywamy. Nowe miejsca, lądy, wody, ludzie - tak naprawdę to my prezentujemy się im. Nic o nas nie wiedzą, nie oceniają, nie znają naszych codziennych ról i historii. Po prostu przyjmują nas i dają siebie. W takich sytuacjach mamy szansę powrócić do swojego własnego, głębokiego ja - naturalnego i pierwotnego. Być po prostu sobą. Dlatego mówię czasem, że im dalej, tym bliżej. Im dalej od domu, pracy, od kraju, od kontynentu, tym bliżej ku własnemu sercu, swojej prawdzie, w pewnym sensie niewinności. W podróży potrafimy bawić i cieszyć się jak dzieci, podziwiać wytwory ludzkich rąk lub dumać nad kosmosem, zachwycać i wzruszać potęgą i pięknem natury. To najczystsze i głębokie uczucia i emocje. Nie bez przyczyny zdarza się, że podróż odmienia czyjeś życie.
Zrównoważone i uważne podróżowanie, podróżowanie emocjonalne to moja pasja i moja misja. Cieszę się, że mogę dzielić się nią z Wami.

Ania Godlewska

Założycielka i Właścicielka marki Go Elite
IG: @ania_godlewska

Od zawsze ciekawił mnie otaczający świat, a chęć poznania i zrozumienia jego mechanizmów decydowała o moich kolejnych życiowych krokach.

Jestem pasjonatką przyrody, podróży oraz wybitnych osobowości, dzięki którym znajduję inspiracje do ciągłego rozwoju. Pociągają mnie miejsca i rzeczy piękne, nietuzinkowe i ekskluzywne, często stworzone przez genialne umysły wizjonerów. Miejsca inspirowane sztuką, czy historią. Moja wielka miłość do natury i ludzi znalazła swoje spełnienie gdy pierwszy raz poleciałam na Malediwy. Ten unikatowy przyrodniczo i kulturowo archipelag skradł moje serce w jednym momencie. Poznawałam go przepływając ocean z wyspy na wyspę - przez niemal dwa lata eksplorowałam ten niezwykły kraj. Zaowocowało to stworzeniem pierwszej firmy i marki podróżniczej, skupionej na tej właśnie destynacji.

Z czasem, podążając za wiecznym pragnieniem rozwoju i wspinania się na coraz wyższe szczyty, odkryłam świat luksusowych resortów, w którym od początku poczułam się jak u siebie. A po jakimś czasie znów chciałam więcej - chciałam podróżować jeszcze dalej i odkrywać wybitne miejsca na całym świecie. Tak zrodził się pomysł na markę Go Elite, która wykorzystując głębokie doświadczenie w projektowaniu podróży, ma na celu uszczęśliwiać nawet najbardziej wymagających podróżników i dostarczać im przeżycia najwyższej jakości.