Ania Godlewska

Współwłaścicielka i Prezes Zarządu

Od zawsze ciekawił ją otaczający świat, a chęć poznania i zrozumienia jego mechanizmów decydowała o kolejnych życiowych krokach. Zawodowe wybory pozwoliły jej zwiedzić niemal całą Europę i część Skandynawii.

Ania jest pasjonatką przyrody, podróży oraz wybitnych osobowości, dzięki którym znajduje inspiracje do ciągłego rozwoju. Pociągają ją miejsca i rzeczy piękne, nietuzinkowe i ekskluzywne, często stworzone przez genialne umysły wizjonerów. Miejsca inspirowane sztuką, czy historią. Wielka miłość do natury i ludzi znalazła u Ani swoje spełnienie gdy pierwszy raz poleciała na Malediwy. Ten unikalny przyrodniczo i kulturowo archipelag skradł jej serce w jednym momencie. Poznawała go przepływając ocean z wyspy na wyspę, by z czasem odkryć świat luksusowych resortów, w którym od początku poczuła się jak u siebie.

Kasia Kalisz

Współwłaścicielka i Członek Zarządu

Amatorka wszystkiego, co naturalne i fotogeniczne. Kocha podróże i ludzi, których spotyka na swojej drodze. Fotografowała wieloryby i delfiny u wybrzeży Azorów, przejechała Tatry dookoła na rowerze, weszła na Aconcaguę a relaks odnalazła na Malediwach od których zaczęła doceniać luksus w jego najczystszej postaci. Tak zrodziła się w niej pasja do zrównoważonego rozwoju, architektury, sztuki i koncepcji najwyższych standardów wypoczynku oraz zamiłowanie do poznawania historii powstawania najbardziej elitarnych miejsc na świecie.

Jej historia poznawania ekskluzywnych hoteli to prawdziwa eksplozja zapachów, smaków, designu, serwisu a także detoks dla ciała i duszy. Poznawała Malediwy od podszewki, aż nadszedł czas, by otworzyć się na resztę świata. Prywatnie mama cudownej, czteroletniej Mili i koneserka życia.