Home

Prywatne doradztwo i organizacja wybitnych wakacji w miejscach inspirowanych  przyszłością 

Osobisty doradca podróży

Podróże są dla mnie strefą bezpieczeństwa, zaufania do Świata i wiary w dobro w ludziach. Od lat odwiedzam hotele, resorty, wyspy, wyjątkowe miejsca. Prócz najwyższych standardów, poszukuję w nich głębszych wartości, inspiracji, zaangażowania w lokalną kulturę, szacunku do natury. Sprawdzam je dokładnie, poznaję od podszewki i te najlepsze, najciekawsze, szczere wybieram do swojej oferty.

Każdy projekt podróży jest unikatowy, bo oparty na indywidualnych potrzebach, kryteriach, marzeniach. Tworzenie planu traktuję bardzo osobiście, bo goście powierzają mi coś niezwykle cennego i wręcz intymnego - prywatny, wolny czas. W trakcie takiej współpracy nawiązujemy bliską relację, dzięki której cały projekt - od pomysłu, aż do dnia powrotu do domu, ma szansę być spójny, satysfakcjonujący i niezapomniany.

Zrównoważone, uważne i wartościowe podróżowanie to moja pasja i misja Go Elite. Opieram je na osobistych relacjach - zarówno z partnerami, jak i gośćmi. Dodaję do tego doświadczenie, profesjonalizm, najwyższą jakość, a przede wszystkim serce i uśmiech.

Zapraszam, pozwól mi podzielić się tym z Tobą.

Wybitne destynacje

Polecane kierunki

Interesują Cię szczegóły?

Zostaw numer telefonu – oddzwonimy jeszcze dziś!