Co trzeba zobaczyć?

Andy - najdłuższy łańcuch górski na Ziemi ze swoją wyjątkową energią przyciągającą duchowych poszukiwaczy i odbierającym mowę pięknem górskich szczytów i szlaków turystycznych.

Jezioro Titicaca - najwyżej położone jezioro żeglowne na Ziemi jest kolebką cywilizacji Inków. Kanion Colca - dwukrotnie głębszy niż Wielki Kanion, z wulkanami, gejzerami, kondorami
i potężnymi rzekami.

Amazonia - jedno z najbardziej zróżnicowanych biologicznie miejsc na planecie, dom niepojętych form i systemów życia oraz licznych gatunków endemicznych.

Dlaczego Peru?

Peru to starożytne kultury, których pozostałości i dziedzictwo są rozproszone po całym kraju, a ich tajemnice wciąż są dopiero odkrywane i ujawniane.

Peru to też fenomenalne miejsce dla miłośników outdooru – wędrówek, spływów, jazdy na rowerze, jazdy konnej, wspinaczki, surfingu czy wędkarstwa.

I w końcu - inspirujący i dynamiczni ludzie, tradycje, święta, muzyka, sztuka, tekstylia... Ten kraj ma wszystko, czego poszukują współcześni podróżnicy.

Nie wiesz co wybrać?

Nasze usługi concierge VIP są stworzone, aby pomóc Ci dokonać najlepszego wyboru. Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia, by dostosować Twoje wakacje do indywidualnych potrzeb i upodobań. Zapewniamy pełne wsparcie i doradztwo na każdym etapie planowania Twojej wymarzonej ucieczki w rajske krajobrazy.

Dowiedz się więcej