Natura

Arktyka - najbardziej surowe, odległe, wypełnione lodem i niezbadane regiony świata czekają, aby zapewnić Ci najbogatsze wrażenia z podróży — intymne spotkania z dziką przyrodą, różnorodne krajobrazy i wyjątkowe piękno natury.

Antarktyda - prawdopodobnie najdalej od domu, jak kiedykolwiek będziesz… Antarktyda to środowisko wyjątkowej izolacji — bogatej przyrody, stymulującej historii i majestatycznej topografii. Antarktyda osiąga poziom piękna, który nie ma sobie równych w swojej prostocie, nieskazitelności i kruchości.

Jachty i kajuty

Poznaj dwa najnowsze jachty we flocie Quark Expeditions:

World Explorer – dostojny i komfortowy, wyrafinowany i przestronny – to jego główne atrybuty. Jest nie tylko jednym z najszybszych, ale i najlepszych jachtów w naszej flocie. Sześć pokładów przeznaczonych na  luksusowego zakwaterowanie i wyjątkowe przestrzenie zewnętrzne. Każdy apartament posiada prywatne wyjście na zewnątrz lub balkonik typu French.

Dowiedz się więcej tutaj World Explorer | Quark Expeditions

Ultramarine – najnowszy jacht Quark Expedition. Zaprojektowano go z myślą o podróżach poza to, co znane w obszarze polarnych eksploracji, o odkrywaniu nowych miejsc i zanurzeniu się w najlepsze co ten region ma do zaoferowania. Wyposażony w dwa dwu silnikowe nowoczesne helikoptery, Ultramarine oferuje najbogatsze portfolio przygód i aktywności w całej branży. Największe apartamenty w swoje kategorii, zapierające dech w piersiach przestrzenie wspólne i najwięcej przestrzeni do obserwacji przyrody.

Doświadczanie

Jesteś pionierem, entuzjastą, a może Arktyka jest na Twojej „bucket-list”? Ta arktyczna przygoda jest dla Ciebie. Twoja podróż na koniec Ziemi to niezrównana przygoda w każdym tego słowa znaczeniu.