Waldorf Astoria Platte Island

Najnowsza perełka w bogatej kolekcji słynnej sieci hoteli i resortów.

Od starannie zaprojektowanych willi, które harmonizują z bujnym tropikalnym krajobrazem, po wykorzystywanie w restauracjach lokalnych składników i wyjątkowe doświadczenia - każdy szczegół odzwierciedla zaangażowanie resortu w zrównoważony luksus.

Dowiedz się więcej

Raffles Seychelles

Na magicznej wyspie Praslin zlokalizowano osiemdziesiąt sześć przepięknych architektonicznie willi z prywatnymi basenami, otoczonych wysublimowanym pięknem białych, pudrowych piasków, opalizujących fal oceanu i bujnej zieleni wzgórz. Te niezwykłe domy zostały zaprojektowane w nowoczesnym stylu, z jasnymi otwartymi przestrzeniami, pozwalającymi gościom zanurzyć się w tropikalny raj.

Dowiedz się więcej

Constance Ephelia

Położony przy dwóch najpiękniejszych plażach na wyspie Mahé, z widokiem na morski park narodowy Port Launay, Constance Ephélia Resort może poszczycić się naprawdę wyjątkową lokalizacją. Ośrodek zajmuje teren o powierzchni 120 hektarów, porośniętych bujną i wyjątkową roślinnością.

Dowiedz się więcej

Nasz plan na wakacje

Wakacje na Seszelach możemy spędzić w jednym z pięknych i luksusowych resortów na Mahe, Praslin, czy którejś z prywatnych wysp i korzystać z rajskiego klimatu długich piaszczystych plaż z charakterystycznymi granitowymi głazami, atrakcji i wycieczek w najbliższe rejony. Ale równie dobrze możemy zaplanować pobyt w kilku hotelach wzdłuż zachodniego wybrzeża Mahe, następnie udać się na Praslin, a stamtąd na krótki wypad na La Digue.

Czas na wyspach może być pełen ekscytujących aktywności – od nurkowania i sportów wodnych, przez wędrówki czy wspinaczkę w górzystych rejonach wysp, zjazdy na linach, po wizyty w tutejszych parkach narodowych i spotkania z lokalną, kreolską kulturą.

Dowiedz się więcej

Nie wiesz co wybrać?

Nasze usługi concierge VIP są stworzone, aby pomóc Ci dokonać najlepszego wyboru. Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia, by dostosować Twoje wakacje do indywidualnych potrzeb i upodobań. Zapewniamy pełne wsparcie i doradztwo na każdym etapie planowania Twojej wymarzonej ucieczki w rajske krajobrazy.

Dowiedz się więcej