L’Apogée Courchevel

Należący do wysublimowanej kolekcji hoteli Oetker Collection, L’Apogée stanowi kwintesencję alpejskiego klimatu, luksusowego szyku i najwyżej jakości serwisu.

Zaprojektowany przez znanych architektów i projektantów wnętrz - Indie Mahdavi i Josepha Diranda - z uważnie zaaranżowaną przestrzenią i meblami wykonanymi na zamówienie, hotel zapewnia stylową, głęboko komfortową i jednocześnie domową atmosferę.

Dowiedz się więcej

Airelles Val d'Isère

Oto przepiękny, luksusowy hotel ski-in ski-out, zaprojektowany i zbudowany w pałacowym, tradycyjnym stylu. Położony na stoku, a jednocześnie w sercu Val D'Isere, z ciepłą i elegancką atmosferą tak charakterystyczną dla rodziny hoteli Airelles, oferuje 41 luksusowych, uroczych pokoi i apartamentów, a także pięć luksusowych apartamentów prywatnych z idyllicznym widokiem na teren narciarski i ośnieżone sosny.

Dowiedz się więcej

Nie wiesz co wybrać?

Napisz lub zadzwoń. Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia, by dostosować Twoje luksusowe wakacje do indywidualnych potrzeb i upodobań. Zapewniamy pełne wsparcie i doradztwo na każdym etapie planowania i realizacji Twojej wymarzonej ucieczki w rajskie krajobrazy.

Dowiedz się więcej