Natura

Moment przybycia do Gleneagles to zawsze wyjątkowe przeżycie. Przez piękne falujące wzgórza do głównej posiadłości i ciepłego powitania w progu.  Gdy Gleneagles po raz pierwszy otworzyło swoje drzwi w 1924 roku, okrzyknięto je riwierą szkockich gór. Do dziś trudno znaleźć miejsce, które mogłoby się równać z pięknem i niezwykłością tego hotelu oraz atrakcjami, jakie oferuje. Pola golfowe, trasy jeździeckie, bezkresne szlaki wędrowne, a przede wszystkim niezwykłe w swym komforcie i designie apartamenty z najwyższej klasy, 5 gwiazdkowym serwisem zakodowanym w każdym szczególe i na każdym kroku.

Pokoje i apartamenty

Pokoje w Gleneagles są równie wspaniałe, jak otaczające je krajobrazy. Wszystkie indywidualnie inspirowane pejzażem gór, łąk, rzek i jezior Perthshire. Każdy zakamarek, każda puszysta poduszka, a nawet przytulne kapcie zostały starannie zaprojektowane, aby wszystkie 5-gwiazdkowe sypialnie stały się ciepłym i zachęcającym domem z dala od domu. Na gości czekają 233 pokoje i 28 apartamentów.

Doświadczanie

Gleneagles oferuje szeroki i imponujący wachlarz aktywności i atrakcji na najwyższym poziomie. Od gry w golfa na jednych z najbardziej prestiżowych pól na świecie, przez jeździectwo, sokolnictwo, strzelectwo, wędkarstwo, wyprawy off-roadowe, wędrówki i wycieczki rowerowe… Wszystkim tym możemy się cieszyć zarówno my sami, jak i nasze dzieci – wszystkie aktywności skrojono także na ich potrzeby. Nie trzeba być znawcą, czy profesjonalistą – każda z aktywności posiada tutaj swoją szkółkę, gdzie możemy nauczyć się podstaw, jaki zgłębić tajniki poszczególnych sztuk. A po dniu pełnym wrażeń pośród urzekającej szkockiej przyrody – wieczór z zabiegami w luksusowym SPA. I nie zapominajmy o wyśmienitym posiłkach w topowych restauracjach Szkocji! Gleneagles jest domem dla 10 wyśmienitych barów i restauracji, w tym Andrew Fairlie – autorskiej restauracji z dwiema gwiazdkami Michelin.