Natura

Joali leży na przepięknej wyspie Muravandhoo w jednym z największy i najgłębszych atoli północnej części Malediwów – Atolu Raa. Bogactwo fauny oceanicznej, pierwotna dźungla tropikalnych wysp, klimat wiecznego lata – trudno o lepsze miejsce dla relaksu i regeneracji sił.

Wille i rezydencje

Wille w Joali to jedna z najpiękniejszych, jakie odwiedziłyśmy na Malediwach. Olśniewają wysokie, strzeliste wręcz stropy, wysublimowany dobór tkanin, kolorów, subtelnie zaokrąglone linie, dzięki którym czujemy łagodność i delikatność przestrzeni. Tworzeniu tych niezwykłych domów towarzyszyły dwie inspiracje: przyroda i sztuka. Tak też powstał cały resort Joali, w którym mamy cieszyć się życiem, odczuwając je wszystkimi zmysłami. Od inspirowanych sztuką detali w łazience, po bestsellerowe książki na pólkach w salonie – tutaj każdy detal został przemyślany i dobrany przez wybitnych specjalistów.

Wszystkie wille posiadają zewnętrzną strefę prywatną, basen, inteligentny system sterowania oraz obsługę resortowego butlera przez 24h na dobę.

Doświadczanie

Vandhoo, TUH’u, Her Kitchen, Saoke, Bellinis, Mura Bar, Whiskey & Cigar Lounge – te nazwy od teraz oznaczać będą dla Ciebie wybitne menu, doskonałą kuchnię i dobór win oraz relaks na plaży w najwyższych rejestrach komfortu.
Na terenie resortu znajduje się także niezwykłe Spa by ESPA – cudowne królestwo wellness, inspirujący klub dla dzieci Muramas, Boutique oraz Art Studio & Gallery.
W tak rajskim otoczeniu dziwiczej I unikalnej przyrody, kontakt z nią wydaje się najbardziej naturalną rzeczą. Z Joali wyruszymy na rowerowe przejażdżki po wyspie, snorkowania w towarzystwie niezwykłych stworzeń, rejsy po oceanie – także prywatne, spędzimy aktywne dni ze sportami wodnymi, poznamy tajniki życia oceanu i rozsianych na nim malediwskich skrawków lądu.