Dlaczego warto?

Miavana ma ciekawą historię – była przejściowym przyczółkiem dla sezonowych rybaków, tajną kryjówką piratów, a ostatnio kwitnącą farmą wodorostów dzięki bogatym w składniki odżywcze wodom. W 1998 r. utworzono Ibis Algoculture, aby chronić ten obszar, zmniejszyć presję połowową i zapewnić alternatywne zatrudnienie poprzez produkcję alg. Wciąż działającą farmę wodorostów przeniesiono w nowe, położone nieopodal miejsce, dzięki czemu powstała przestrzeń dla zrównoważonej turystyki. 

Stworzenie Miavany zajęło cztery lata. Zasadzono ponad 100 000 rodzimych drzew, skrupulatnie przywracano naturalną roślinność, używano wyłącznie naturalnych i pochodzących z recyklingu materiałów, aby stworzyć doskonałe prywatne wille. Jest ich tylko 14, usytuowane są wzdłuż nieskazitelnej plaży i zapewniają niezrównany luksus zanurzony w przyrodzie.

Skontaktuj się

Przyroda i nastrój

Miavana jest doskonałym miejscem zarówno dla szukających intymności par, grupek przyjaciół, jak i mniejszych i większych rodzin z dziećmi. Resort zapewnia osobiste nianie dla dzieci w każdym wieku, dostępne przez cały dzień, do późnego wieczora. 

Otoczona białymi piaszczystymi brzegami i rozległymi rafami koralowymi, Miavana pozostaje wierna korzeniom wyspy, tworząc luksusową przystań, w której goście mogą cieszyć się unikalnymi przeżyciami. Idealnie zaprojektowana, aby zapewnić zarówno jedność, jak i prywatność, Miavana Piazza oferuje kilka jadalni, lśniący basen z widokiem na ocean, dobrze zaopatrzoną piwnicę z winami i bar, butik i gabinet ciekawostek, w którym można podziwiać skarby z Madagaskaru. Zobaczymy tutaj między innymi kolekcję motyli, jajo wymarłego ptaka-słonia (tzw. mamutaka), szkielet hipopotama karłowatego, antyczne rękopisy, starożytne zbroje i amulety. 

Z Centrum Aktywności przeżyjemy ekscytujące przygody, odkrywając ten wielowymiarowy region przez nurkowanie, snorkeling, wędkarstwo, kiteboarding, safari oceaniczne, sporty wodne, trekking z lemurami, quady i wycieczki helikopterem. Dzięki tak szerokiemu wachlarzowi atrakcji i aktywności, każdy może odkrywać ten archipelag na swój sposób. W każdym przypadku będziemy mieć szansę na głęboki kontakt z naturą i powrót do wewnętrznej równowagi.

Niesamowite wille

Zaprojektowane z myślą o swobodnym przepływie między wnętrzem a zewnętrzem, wille pozwalają zanurzyć się w wyspiarskiej scenerii. Elementy morza, piasku i powietrza spotykają się w inspirujących wnętrzach z ręcznie barwionymi tkaninami w odcieniach turkusu, malgaskim drewnem i lokalnym, ręcznie ciosanym kamieniem. Miavana zapewnia przestrzeń i prywatność, oferując tylko 14 willi usytuowanych wzdłuż plaży w jednym rejonie wyspy:

Luksusowa willa z jedną sypialnią (620 m2): sypialnia, łazienka (prysznic wewnątrz i na zewnątrz, wolnostojąca wanna), salon, gabinet, patio, prywatny basenem i malownicza ścieżka na plażę:

  • Weranda od strony oceanu i prywatny basen,
  • Sięgające od podłogi do sufitu przesuwne okna z panoramicznym widokiem na ocean,
  • Przestronny salon, jadalnia, dobrze zaopatrzony aneks kuchenny i prywatny bar,
  • Ekologicznie klimatyzowane sypialnie i wentylatory,
  • Prysznice wewnętrzne i zewnętrzne,
  • Wanna z widokiem na ocean,
  • Rowery typu cruiser i elektryczne buggy,
  • Osobisty butler dostępny 24/7

Skontaktuj się

Interesują Cię szczegóły?

Zostaw numer telefonu – oddzwonimy jeszcze dziś!