Natura

Miavana leży na największej wyspie północno wschodniego wybrzeża Madagaskaru – Nosy Ankao - i stanowi doskonały punkt wypadowy dla wypraw na tę główną wyspę archipelagu. To kraina wciąż całkowicie dzika, w której możemy doświadczyć przyrody w najbardziej autentycznym i pochłaniającym wydaniu. Świat lemurów i kameleonów czyni Madagaskar prawdziwie unikalnym i jedynym w swoim rodzaju zakątkiem Ziemi.

Dotrzemy tutaj helikopterem: 30 minut lotu z lotniska im. Diego Suareza lub 1 godzina lotu z lotniska Nosy Be.

Wille i rezydencje

Tylko 14 willi – dzieł sztuki w sferze luksusu – rozsianych wzdłuż dziewiczej plaży. Ocean, piasek i powietrze w elegancki sposób łączą się z przestrzeniami wnętrz, podkreślając wyjątkowość lokalizacji. Ręcznie farbowane tkaniny, ręcznie cięte lokalne kamienie, drewno Malagasy, barwy morskich muszli, niezliczone odcienie turkusu, migoczące fale oceanu – to wszystko przenika się w doskonałym designie każdej z luksusowych rezydencji.

Każda willa to minimum 450 m2  prywatnej przestrzeni, basen infinity z widokiem na ocean, w pełni zaopatrzona kuchnia i bar, obsługa butlera, system nagłośnienia, generator i zasilanie solarne, mutli-adaptery do wtyczek w całej willi; w willach jest ograniczony zasięg wi-fi oraz sieci komórkowych.

Doświadczanie

Do dyspozycji gości są rowery i elektryczny buggy, którymi możemy poruszać się po całej wyspie eksplorując jej zakątki i podziwiając tę niezwykłą, niedostępną dla tłumów krainę. Resort organizuje wycieczki helikopterem na „mainland” podczas których nasze oczy mogą ujrzeć niesamowite piękno lasów baobabowych porastających Madagaskar, podglądnąć życie lemurów i wielokolorowych kameleonów oraz wielu innych czysto endemicznych gatunków zwierząt zamieszkujących ten region.

The Village to resortowa strefa wspólna z restauracją, basenem i przestrzenią stworzoną do relaksu.