Dlaczego warto?

Wyspa posiada zarówno rozległą, lazurową lagunę, jak i stronę surfingową z pięknym przełomem fal. W resorcie znajdziemy 11 restauracji i barów - w tym kultową Subsix zbudowaną na dnie oceanu. Resort niejednokrotnie zdobywał nagrody właśnie za jakość i różnorodność kulinarną.

W skrytej pośród szczytów palmowych drzew restauracji Nest poczujemy prawdziwy klimat dżungli, a w kultowym Surf Shack na pyszne jedzenie,  przekąski i napoje mogą liczyć miłośnicy surfingu, którzy po tej stronie wyspy spędzają często niemal całe dnie.

Skontaktuj się

Przyroda i nastrój

Przyroda w resorcie odgrywa ogromną rolę, a wszystkie budynki wkomponowano w nią z ogromnym poszanowaniem naturalnego stanu wyspy. Podobnie funkcjonuje idea troski o indywidualne potrzeby i wymagania gości.

Jest to główny cel całej obsługi Niyamy. Jakość serwisu, kuchni, napojów i alkoholi, wyposażenia i akcesoriów w willach, dbałość o otoczenie i atmosferę we wszystkich zakątkach wyspy powodują, że Niyama jest miejscem, w którym poczujemy się prawdziwie wyjątkowo, zaopiekowani, a określenie VIP stanie się całkowicie adekwatne.

Niesamowite wille

Piękne, przestronne wille urządzone z azjatyckim wyczuciem i poszanowaniem przestrzeni, zachwycająca przyroda, doskonały serwis i lot hydroplanem - przecież to prawdziwy malediwski „full package”.

Skontaktuj się

Interesują Cię szczegóły?

Zostaw numer telefonu – oddzwonimy jeszcze dziś!