Dlaczego warto?

Zlokalizowany na wschodnim wybrzeżu Zanzibaru, około 35 kilometrów od lotniska w Stone Town (godzina jazdy samochodem), oferujących tylko 17 luksusowych willi, ze strefą wspólnego basenu, własnym ogrodem i uprawą wykorzystywanych w kuchni warzyw. Teren resortu przylega do pięknej plaży, na która schodzimy wygodnym zejściem z niewysokiego klifu. Codziennie obudzi nas tu szum fal i promienie wschodzącego słońca. Od chwili, kiedy przedstawiciel resortu odbierze Was z lotniska zostaniecie otoczeni pogodną i życzliwą opieką.

Skontaktuj się

Atrakcje

Pakiet All inclusive pozwala naprawdę zapomnieć o podpisywaniu rachunków i pilnowaniu kosztów - wszystko uwzględnione jest już w cenie. Płatne są dodatkowe atrakcje i wycieczki oraz zabiegi w spa, do których bardzo zachęcamy. Możemy skorzystać między innymi z:

  • wycieczki do Jozani Forest - ostatniego dużego lasu na Zanzibarze. To miejsce jest domem dla słynnych małp - czerwonych kolobusów z Zanzibaru i wielu innych zwierząt. Przewodnik zabierze nas do trzech różnych miejsc, gdzie możemy obserwować małpy
    w ich naturalnym środowisku. Odwiedzimy też lagunę z mangrowcami, która chroni Zanzibar przed tsunami i dużymi rybami.
  • pływania z żółwiami - na północy Zanzibaru znajduje się jedna z naturalnych lagun pełna żółwi morskich. Pracownicy Akwarium Baraka kupują żółwie złapane przez rybaków
    i wypuszczają z powrotem do laguny. Możemy skorzystać z wyjątkowej okazji, by popływać z tymi wspaniałymi morskimi stworzeniami. Podczas wizyty możemy także nakarmić je wodorostami lub po prostu spędzić czas w wodzie. Jeśli zabierzemy ze sobą maskę do snorkowania, będziemy mieli okazję obserowować żółwie w ich naturalnym środowisku.

Bez opuszczania terenu resortu również możemy pozostać aktywni. Codzienne sesje jogi, szeroki wybór sportów wodnych, warsztaty kulinarne dla dzieci - dla każdego znajdzie się tutaj coś ciekawego. Warto dzielić się z obsługą swoimi potrzebami - oni naprawdę starają się nas uszczęśliwić.

Interesują Cię szczegóły?

Zostaw numer telefonu – oddzwonimy jeszcze dziś!